BOSCH pořádal Den plný zážitků, zamířilo na něj deset tisíc lidí

Rádio Vysočina a firma Bosch slavící 125 let svého působení, uspořádali v areálu jihlavského letního kina Den plný zážitků.
Fotografie ke článku: BOSCH pořádal Den plný zážitků, zamířilo na něj deset tisíc lidí
Lidé. Na jihlavský letňák dorazilo deset tisíc lidí.
Autor: Bosch

Jednalo se o odpoledne 4. června 2011, které navštívilo asi dest tisíc lidí. Nutno podotknout, že vstup na všechna vystoupení byl zcela zdarma. I když chvílemi vypadala obloha hrozivě a nikdo si nemohl být jistý, zda dorazí domů suchý, počasí se nakonec umoudřilo a déšť padal jen po symbolickou dobu deseti minut.

Větší bavili šermíři, malé Nesvadba

Programem provázeli moderátoři pořadatelského rádia a každý účastník si zde mohl najít to svoje. Už od 13. hodiny si tu mohly děti užívat program, vytvořený přímo pro ně, sledovat taneční vystoupení, aerobik, artisty nebo žongléře. Velký úspěch sklidil i Michal Nesvadba s Kouzelnou školkou. Starší děti mohly později obdivovat šermíře a také kouzelníka.

Po páté hodině nastala chvíle pro milovníky hudby, protože na pódiu se postupně prostřídaly známě hudební hvězdy jako Miro Žbirka, Tomáš Klus a Katka Knechtová. Kolem deváté hodiny večerní se celé letní kino rozeznělo tóny písniček nejočekávanější kapely Chinaski, kteří svou účastí v Jihlavě ukončili turné s názvem Amarok Chinaski Tour 2011.

Překvapením na závěr byl pak ohňostroj, jenž příjemně završil příjemně prožité odpoledne plné zážitků.

Zatím nikdo nekomentoval

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.