Časopisecká zvířata Pítr a Luk v pracovním procesu

O tom, že projekt Naše škola nemá budoucnost nemusíme ani informovat, je to zřejmé z prázdninové aktivity našich investigativních žurnalistů (0 nových článků). Nejmenovaného člověka, který se nepohybuje v našich kruzích, zajímalo, co tedy hlavní zvířata projektu o prázdninách dělají. Neváhali jsme proto vypátrat, kde je jim konec.

Práce u nich není, griluje v Telči

Zvíře číslo jedna (pozn. redakce: Pítrs) konečně zjistilo, že v průmyslové dědině náměstí skutečně nenalezne a už vůbec ne pracovní příležitost a tak přesídlilo na to telčské, kde se lidem snažilo podstrkávat i-párky.

Plastika nevyšla, tak straší děti - profesionálně

Zvíře číslo dvě (pozn. redakce: Luk) po měsící červenci, stráveném na plastických klinikách, vzdalo veškeré snahy o opravě svého image. Usoudilo, že vše zlé je k něčemu dobré a že není všechna paráda, co hraje. Nabídl svou jedinečnost víru tržní ekonomiky a od té doby pracuje jako nájemný strašák dětí, kterého si o prázdninách najímají rodiče na své nezbedné potomstvo. Dle neověřených informací si zvíře nový džob pochvaluje a rozhodně neuvažuje o dalším pokračovaní ve studiu.

1 komentář k "Časopisecká zvířata Pítr a Luk v pracovním procesu"

Klára Št. (bez ověření) se projevil(a) dne 5 Září, 2012 - 21:06:

Ať žije náš catering! :D

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.