ples

Telčská SOŠ připravuje ples, lístky jsou už k dispozici

Plesová sezóna vrcholí, vstupenky na maturitní ples SOŠ Telč se prodávají již od pondělí 14. ledna. Nestihli jste je ještě zakoupit? Nevadí, stále máte možnost. Přečtěte si kde, za kolik a proč je dobré jich nakoupit pořádnou zásobu!

Telčské gymnaziální maturanty čeká již jen cílová rovinka, studentský ples je za nimi

Podhoubí nedorozumění a rozdílných představ o tradičním studentském plese plodí každoročně zcela originální průběh vývoje jeho organizace. Letošní rok není nijak výjimečný, důležité však je, že studenti tímto okamžikem začínají sprintovat cílovou rovinkou až k poslední metě, kterou rozumějme zkoušku dospělosti - maturitní zkoušku. V následující reportáži bychom chtěli shrnout, jak ples probíhal a poukázat na to, že to vlastně žádný maturitní ples vůbec nebyl..

AKTUALIZOVÁNO: Studentský ples měl problém, prodej lístků je však již obnoven

Komplikace spojené s letošním Studentským plesem nabírají na otáčkách. Celá situace dnes v ranních hodinách vygradovala bezpodmínečným pozastavením prodeje vstupenek. Sledujte tento článek i zítra večer, bude průběžně aktualizován o nové informace.

Prodej vstupenek na letošní Studentský ples je v plném proudu, zásoby se však rychle ztenčují

Prodej vsupenek na letošní Studentský ples 4.A & Oktávy započal již ve středu, nyní je v plném proudu. Díky novému systému prodeje se letos netvoří nekončící fronty, vše je plynulé.

Třešťský Zatrestband přilákal na maturiťák stovky lidí

Sezona maturitních plesů je právě teď v plném proudu, studenti našeho gymnázia však mají slavnostní šerpování již dlouhou dobu za sebou. Jejich maturitní ples totiž proběhl už 26. prosince 2011.

Maturitní ples SOŠ: Bohatá tombola a rocková kapela

Telčská Sokolovna druhý únorový pátek letošního roku opět ožila. Studenti maturitní třídy Střední odborné školy v Telči si došli pro šerpy, připili z maturitních číší a spolu s rodiči a kamarády oslavili svůj budoucí krok mezi dospělé.

Maturitní ples gymnázia bude i letos o Vánocích

Purpura už skoro voní na plotně, lidé pečou cukroví a kapři píšou závěti. Zbývá už jenom pár dní! Myslíte Vánoce? Omyl! Samozřejmě maturitní ples studentů telčského gymnázia.

Přípravy plesu vrcholí, lístky budou k mání v úterý

Studentský ples pořádaný tradičně Sdružením rodičů a přátel školy telčského gymnázia proběhne 26. prosince 2011. Na slavností večer v sále třešťského učiliště se připravují nejen maturanti, ale i třetí ročníky se svou tombolou. A jak to bude s lístky?

Maturitní ples 4.AS: Tanec v režii GymBeam

Maturitní ples střední odborné školy se uskutečnil v pátek osmnáctého února v prostorách, již tradiční, telčské sokolovny.Slavící maturanty doprovázela kapela Onkels, o předtančení se postarala jihlavská taneční skupina GymBeam.

Závěrečný ples tanečního kurzu

Hoši tam nechtějí, dívky se nemohou dočkat. Obvyklý nedostatek kluků. Začíná to na podzim. Taneční. I letos manželé Málkovi v Sedlejově vedli taneční kurzy pro mládež. Zachytili jsme atmosféru závěrečného plesu tohoto tanečního kurzu.