Dominika Cveková

Ve škole bylo čisto, důvod? Přijímačky nanečisto

Budoucí studenti telčské GOB a SOŠ prověřují své vědomosti v přijímacích zkouškách nanečisto, budou úspěšní i naostro? To je otázka, která v hlavě probleskne nejednomu uchazeči. A jak bylo nám, co to máme již za sebou?

Martin Jaroš: Rozbrečel Chucka Norrise a ukázal Bolka Polívku jako loužičku oleje

Chtěl být archeologem, později diplomatem. Svou kariéru začínal psaním pro Hospodářské noviny, odkud se mu na přelomu tisíciletí naskytla příležitost ke spolupráci s tehdejším Oscarem. Byl u zrodu časopisu ČILICHILI. Nakonec se stal marketingovým ředitelem českého T-Mobilu. Minulý rok natočil reklamy s legendárním Chuckem Norrisem a letos se mu podařilo získat si diváky a jejich televize s Bolkem Polívkou a jeho „rejžou“ Kubou Kohákem.

Joža Kolář: Jako malý snil o svém Slunci, teď je součástí regionální hvězdy – Hitrádia Vysočina

Otec tří dětí, spokojený manžel a páníček fenky Elišky, milovník dobrého jídla se zálibou v historii Druhé světové války. To je moderátor Hitrádia Vysočina, osmatřicetiletý Josef Kolář, kterému nikdo neřekne jinak, než Joža. O moderování snil takřka od malička. Absolvoval Vojenské gymnázium v Brně, s prací v rádiu začal před šestnácti lety v tehdejším pražském Voxu. Na Vysočinu, kde je dodnes, přesedlal nedlouho poté.