Ivana Holcová

Kontakt:

Můžete ji kontaktovat pomocí tohoto formuláře.

Co dělá:

Ivana Holcová píše nejraději společně s některou z kolegyň články nebo rozhovory týkající se aktuálního dění na gymnáziu a v Telči. Při tvoření si vždycky ráda poslechne hudbu, na které je tak trochu závislá.

Maturitní ples SOŠ: Bohatá tombola a rocková kapela

Telčská Sokolovna druhý únorový pátek letošního roku opět ožila. Studenti maturitní třídy Střední odborné školy v Telči si došli pro šerpy, připili z maturitních číší a spolu s rodiči a kamarády oslavili svůj budoucí krok mezi dospělé.

Telčský zimák má nové vedení, vstupuje do nové sezony

V loňském vydání Naší školy jsme vás informovali o chodu sportoviště v Telči. S další zimou je tu i nová sezona, která byla na zimním stadionu zahájena prvním listopadovým dnem.

Ze Štěpnického rybníka putovalo 70 metráků ryb

Stejně jako každý podzim, se i letos začátkem října uskutečnil tradiční výlov Štěpnického rybníka v Telči. Připadl na druhou říjnovou sobotu a podívat se něj v průběhu dne přišly stovky lidí.

Fuckeaři otřásli Sokolovnou, pokřtili Baladu

Spoustou lidí očekávaná březnová událost se vydařila perfektně, možná nad očekávání všech. Na své si přišli hlavně příznivci punku.

NEGATYV přišel s novou hrou Utopenec ve vaně

Je to již více než 6 let, co se pár nadšenců z našeho gymnázia rozhodlo založit divadelní soubor. Nejprve se o nich moc nevědělo, pak vystupovali na různých školních akcích a až ke konci studia napsali svou vlastní hru, s níž se umístili na předních příčkách různých soutěží.

Studenti z telčského gymnázia ve Francii

Studenti z našeho gymnázia se ve dnech 5. – 10. 6. zúčastnili zájezdu do země vína a sýrů, Francie. Vedle návštěvy nejznámějších památek Paříže, jako je Eiffelova věž, katedrála Notre Dame, Versailleské zahrady či muzeum Louvre, se podívali na sever ke kanálu La Manche. I přes občasný déšť panovala po celou dobu pozitivní nálada. Účastníci si dovezli domů spoustu zajímavých zážitků a vzpomínek.

Maturitní ples 4.AS: Tanec v režii GymBeam

Maturitní ples střední odborné školy se uskutečnil v pátek osmnáctého února v prostorách, již tradiční, telčské sokolovny.Slavící maturanty doprovázela kapela Onkels, o předtančení se postarala jihlavská taneční skupina GymBeam.

FuckEar: „Dvanáctého třetí pokřtíme demo, přijďte!“

Punková kapela FuckEar, složená převážně ze studentů gymnázia, po třech letech svého působení vydává demo. Na jeho křest konající se 12. března 2011 ve 20.00 hodin v telčské Sokolovně jsou pozvány skupiny Ros3s, Driák a Totální nasazení.

Jaká je nejoblíbenější hudba gymnazistů z Telče?

Zajímalo nás, jakou hudbu poslouchají studenti Gymnázia Otokara Březina a Střední odborné školy v Telči. Naše statistické šetření rovnoměrně obsáhlo skupinu všech věkových kategorií a charakterů jedinců. A výsledek? Dechovky nikdo neposlouchá, vyhrál rock...

Lojkovi položili jejich „základní kámen“

Lojkovi položili jejich „základní kámen“. Své ano si řekli při pohádkovém obřadu v telčském parku. Jak již možná někteří víte, na konci září se nám oženil náš zeměpisář a tělocvikář - pan Lojka. Naše škola ho zašla navštívit, aby zjistila několik podrobností.