sedlejov

Osud nejstarších ročníků je zpečetěn, mají stužku

Každý podzim se pro maturitní ročníky nese ve znamení večírku, kde jsou vyznamenáni stužkou a tím právoplatně pasováni na maturanty. I letošní rok se konaly v rámci gymnázia stužkováky dva, jeden pro studenty oktávy a druhý pro obě třídy čtvrtých ročníků.

GLOSA: Prodloužená, aneb konec mého utrpení

V kulturním domě v Sedlejově se 2. prosince 2011 uskutečnilo tradiční zakončení tanečních kurzů, zvané Prodloužená. Během večera si čerství absolventi kurzu zatančili nejen tradiční tance, ale i modernější bachatu nebo disco.

Tanec je stále živý, kulturní dům praskal ve švech

Letošní lekce tance manželů Málkových vyvrcholily v pátek 2. prosince 2011 slavnostní prodlouženou. Do sedlejovského kulturního domu mířily stovky spanilých dívek se svými gardedámami, ani počet galantních mladíků nebyl pozadu.

GLOSA: Postřehy z tanečních: jako koza na ledě

Taneční. Pro jednoho noční můra a pro druhého potěšení. Co si budeme povídat, na spočítání druhé skupiny stačí bohatě dvě ruce. Koukněme se, jak to vidí jedna z účastnic letošního kurzu.

Závěrečný ples tanečního kurzu

Hoši tam nechtějí, dívky se nemohou dočkat. Obvyklý nedostatek kluků. Začíná to na podzim. Taneční. I letos manželé Málkovi v Sedlejově vedli taneční kurzy pro mládež. Zachytili jsme atmosféru závěrečného plesu tohoto tanečního kurzu.

Závěrečná tanečního kurzu v Sedlejově

Prodloužená jako závěrečný ples tanečního kurzu se konala v pátek 3. prosince 2010 v sedlejovském kulturním domě. Byl připraven velmi dobrý plesový program: klasický úvod všech žáků kurzu, soutěž o nejlepší taneční pár v kategoriích jive, bačata.