Jana Razimová

Kontakt:

Můžete ji kontaktovat pomocí tohoto formuláře.

Co dělá:

Janča společně s Verčou obstarává pro náš časopis rozhovory s bývalými studenty gymnázia o jejich vysokých školách a dává tak možnost všem současným studentům přihlédnout k osobním zkušenostem vysokoškoláků při výběru dalšího studia.

Jan Štokr: Rodák z Telče obrem ve světe volejbalu

Telčský rodák, který má za sebou veleúspěšnou sérii v italské profesionální volejbalové lize za klub Trentino Volley. Se svým týmem v roce 2011 vyhrál volejbalovou Ligu mistrů a podmanil si Itálii. Je jednou z opor české reprezentace, a tak jsme se ho rozhodli vyzpovídat.

UK Praha: Budoucí lékařka Ilona Steinbauerová

První dívkou dotazovanou v rubrice se stala Ilona Steinbauerová z Telče. Podělila se s námi o zkušenosti ze studia lékařství v hlavním městě a prozradila, jak ji na studium připravila právě naše škola.

VIDEO: Studenti i učitelé hráli hokej, vyhráli maturanti

Zatímco někteří studenti připravovali tradiční studentský ples, který se letos koná v Třešti 26. prosince 2011, zbytek školy sehrál důležitou roli na zimním stadionu. Přinášíme vám videoreportáž z průběhu dopoledního hokejového turnaje, který proběhl ve čtvrtek 22. prosince 2011.

Vánoční hokejový turnaj prostřednictvím fotoaparátu

Každoroční klání několika hokejových týmů složených ze studentů a učitelů GOB a SOŠ Telč proběhlo dnes na místním hokejovém stadionu. Zhlédněte videozáznam toho nejlepšího z turnaje. K vidění byli nejen spolužáci hráčů, ale také telčská veřejnost. Podpořit průběh přišlo i vedení školy.

Vánoční hokejový turnaj bude letos potřetí

Vánoční hokejový turnaj mezi týmy studentů vyššího gymnázia, střední odborné školy a kantorů proběhne ve čtvrtek 22. prosince 2011.

Masarykova univerzita: Archeolog Tomáš Dvořák

Tentokrát máte možnost dozvědět se z úst člověka, který naplno podlehl svému koníčku, v jakém duchu probíhá vysokoškolské studium archeologie. Že to celé není jen o hrabání se v hlíně, vás přesvědčí absolvent našeho gymnázia Tomáš Dvořák.

Silvestrovský výstup na Javořici bude i letos

Na Silvestra se uskuteční v pořadí již 14. ročník známého výstupu na Javořici, zúčastní se jej na tisíce lidí. Na vrcholu bude čekat každého účastníka symbolická odměna v podobě pámatečního knoflíku a razítka KČT.

Karlova univerzita: Filosof Ondra Horník

Opět jsme udělali krátký rozhovor s bývalým studentem našeho gymnázia. Tentokrát jde o Ondru Horníka. Sympatický mladý muž, původem z Telče, nás blíže seznámil se strastmi i radostmi studia na Karlově univerzitě. Prozradil také, jak si stojí telčské gymnázium v přípravě na vysokou školu.

ČVUT: Budoucí pan architekt

Nemáte představu o tom, jak to vypadá na některých vysokých školách a co všechno vás v tomto ohledu čeká? Rozhodli jsme se vám proto přiblížit prostředí, ve kterém se teď pohybují a také zkušenosti, které už stihli nabrat, bývalí studenti našeho gymnázia. Prvním z nich se stal Hynek Havlík ze Studené.