wifi

Zápis ze druhé schůze Studentského parlamentu

Dnes se opět sešla rada Studentského parlamentu v prostorách studovny. Zástupci tříd jednali o novelizaci stanov parlamentu, školní WiFi síti, i nepořádku se žvýkačkami, které někteří nezbedníci lepí na spodní části desek lavic, či židlí. Zasedání trvalo bezmála hodinu a půl.

Vedle formálních záležitostí vyřešil parlament i WiFi

Všichni zástupci tříd se v úterý 4. října sešli na prvním zasedání školního parlamentu. Byl zvolen nový předseda a místopředseda, debatovalo se o volnočasových aktivitách a výrazného objasnění se dočkala i WiFi.

Maraton je u konce, školní WiFi se otevřela studentům

Dnes poprvé bylo na Gymnáziu Otokara Březiny v Telči k vyzkoušení bezdrátové připojení k internetu. Tato skutečnost byla především ze strany studentů mile přivítána.

Výsledkem pedagogické rady je aktualizace řádu školy

Svět a morálka se mění rychleji než stíhá reagovat právo se svými úpravami právních norem. Stejná situace je i ve školství. S nástupem věcí nových, například školní wifi sítě, budou ve školním řádě kodifikována pravidla jejího používání.

Technik dorazil v pátek odpoledne, WiFi připravena na spuštění

V pátečních odpoledních hodinách na Gymnázium Otokara Březiny v Telči dorazil technik, který síť připravil na spuštění. Zástupce ředitele, Ing. Bohumír Krejčí, avizoval, že fungovat bude od pondělí

WiFi je těsně před startem, mohla být již dnes

Start školní WiFi sítě na Gymnáziu Otokara Březiny v Telči se nezadržitelně blíží mílovými kroky, dnes byl prakticky na dosah ruky. Nicméně vše nasvědčuje tomu, že na internet se ve škole bezdrátově stále nepřipojíme, alespoň ne v těchto dnech.

Prodej baget poslední schůzí parlamentu neprošel

Zástupci studentského parlamentu z řad studentů se sešli spolu s ředitelem RNDr. Stanislavem Mácou a zbylým vedením školy ve středu 22. června 2011 na bezmála dvouhodinnové schůzi plné dramatických diskusí doprovázených přiostřenou výměnou názorů.