Marie Majdičová

Kontakt:

Můžete ji kontaktovat pomocí tohoto formuláře.

Co dělá:

Marie Majdičová stojí za většinou článků o módě a životním stylu. Myslí si, že móda je důležitou součástí člověka a pomáhá mu vyjádřit svou osobnost. A protože to podle ní není jen povrchní zájem amerických holčiček, ráda by se jí jednou zabývala v nějakém seriózním módním magazínu. Má ráda všechno, co má rád každý slušný student gymnázia.

Telčská omladina svým příjezdem otřásla pevnými základy ostrovní monarchie

Sotva jsme se usadili ve škole, učitelé už začínají tlačit na pomyslnou pilu tak moc, že písemky lítají jako rány kulometem. Proto se studenti posledních a předposledních ročníků gymnázia rozhodli, dát si na chvilku oraz a vyrazili do Anglie, správně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska jak nás později poučil náš pan průvodce. Prozkoumejte jejich putování prostřednictvím následujících zápisků z celého výletu!

GLOSA: Prodloužená, aneb konec mého utrpení

V kulturním domě v Sedlejově se 2. prosince 2011 uskutečnilo tradiční zakončení tanečních kurzů, zvané Prodloužená. Během večera si čerství absolventi kurzu zatančili nejen tradiční tance, ale i modernější bachatu nebo disco.

GLOSA: Postřehy z tanečních: jako koza na ledě

Taneční. Pro jednoho noční můra a pro druhého potěšení. Co si budeme povídat, na spočítání druhé skupiny stačí bohatě dvě ruce. Koukněme se, jak to vidí jedna z účastnic letošního kurzu.

Šesté Vepřové hody přilákaly dva a půl tisíce lidí

Již po šesté se v malé vesničce mezi Třeští a Telčí uskutečnily, pro většinu obyvatel skoro tradiční, vepřové hody. Zájem o tuto akci roste každým ročníkem, letos hody přilákaly do nedalekých Hodic téměř dva a půl tisíce lidí.

Horácké divadlo Jihlava: Plynové lampy

Ještě před divadelními prázdninami jihlavského Horáckého divadla se někteří studenti Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy v Telči vydali zhlédnout hru s názvem Plynové lampy, kterou divadlo uvedlo teprve nedávno. Jedná se o detektivku s prvky dramatu.

Kdo nebloguje, nežije!

Chcete být zaručeně „in“? Založte si svůj vlastní módní blog! Alespoň tak to udělalo nespočet mladých dívek napříč celým světem. Jak začít, kudy do toho?

TIP: Vánoční andělíčkování s korálky

I člověk co bydlí v jeskyni, si určitě musel všimnout, že Vánoce se pomalu blíží. Proto jsem si připravila malý postup na andělíčka z korálků. Je nenáročný, výroba zabere zhruba čtvrt hodiny. Pokud se vám zdá postup moc složitý, řiďte se hlavně obrázky.

Příkopy vzhůru nohama

Všude vládne chaos, lidé pobíhají sem a tam, po zemi se válí oblečení, děti křičí a jejich matky si jich nevšímají. Na Zemi přistáli mimozemšťané? Ne, to jen dorazila nová kolekce Lanvin.

V Telči startuje nízkoprahové centrum Zastávka

Jedno z hesel nově vzniklého nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Telči zní „Zastavíš se v Zastávce?“. Ono slovo„nízkoprahového", jak stojí na nejednom z mnoha letáčků, znamená anonymitu, dobrovolnost a v neposlední řadě také bezplatnost.