Krahulčí chystá koncert, výtěžek půjde do Zastávky

Tradiční Tříkrálová sbírka, kterou pořádá Charita České republiky se týká i našeho regionu. Letošní záměr s vybranými příspěvky z jihlavského okrsku je rekonstrukce budovy klubu ZÁSTÁVKA v Telči. Při příležitosti sbírky bude v Krahulčí koncert.

Jazzová koleda. Benefiční koncert Tříkrálové sbírky proběhl i minulý rok. Účinkovalo Voces Veimelcorum.

Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Tříkrálová sbírka je sbírkou celonárodní a letos probíhá v prvních dvou týdnech ledna. Cíl sbírky je jasný - pomoci nemocným, handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším sociálně potřebným skupinám lidí.

Na Jihlavsku podpoříme ZASTÁVKU

Organizátor, kterým je Charita České republiky, klade důraz na předem daný záměr, k čemu se obnos vybraný v určité lokalitě použije. Lidé tak vědí, na co darované peníze půjdou. V mnoha případech se jedná o pomoc lidem nebo subjektům bezprostředně umístěných v daném charitním okrsku, nebo s ním úzce spojených.

Zastávka. Výnos ze sbírky bude věnován na rekonstrukci.
Autor: Zastávka Telč

V Krahulčí zazpívají v kulturáku

Tradiční koledování dětí, které navazuje na povahu vánočních svátků, se však v Krahulčí neuskuteční. Koledovat se bude, ale společně, a to v místním kulturním domě. Voces Veimelcorum a obec Krahulčí totiž připravily Tříkrálový koncert. Ten se bude konat v neděli 8. ledna 2011 v sále kulturního domu v Krahulčí.

Nenarušujeme sledování seriálů

Při koncertě bude možné přispět na účely Tříkrálové sbírky. Návštěvníci dobrého skutku nebudou rozhodně litovat, neboť se jim navíc dostane sousto méně známých vánočních písní podané místní vokálně-instrumentální skupinou Voces Veimelcorum.

„Koncert jsme dělali i minulý rok, myslím, že se to uchytilo,“ konstatuje stínový šéf skupiny, „dobrovolnost je zde umocněna - kdo přijde, přispěje, zazpívá si, a výsledkem je pěkná atmosféra a radost z dobré věci. Nikdo nikomu neklepe na dveře, zrovna když dávají důležitý díl oblíbeného seriálu.“

Krahulčí chystá koncert, výtěžek půjde do Zastávky
Pozvánka. V Krahulčí proběhne Tříkrálový koncert.
Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Zatím nikdo nekomentoval

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.