Otevřený dopis redakci Naší školy

Otevřený dopis adresovaný členům redakce časopisu Naše škola nastíní aktuální změny ve vedení celého projektu. Stane se tak v důsledku plnění dlouhodobého plánu nástupnictví.
Fotografie ke článku: Otevřený dopis redakci Naší školy
Vedení. Je na čase předat projekt mladším generacím.
Autor: NŠ/Lukáš Vejmelka

Každou chvíli jsem si říkal, že nastane-li den, kdy již nebudu nadále schopen plnit své závazky, sliby a očekávání jako šéfredaktor časopisu Naše škola, budu já tím prvním, od koho to uslyšíte. Takový den bohužel nastal.

Tímto tedy rezignuji na pozici šéfredaktora časopisu "Naše škola: Gymnázium Telč". Rád bych dál sloužil, pokud nebude redakce proti, jako projektový manažer tohoto ojedinělého studentského projektu a člen redakční rady.

Nyní krátce k mému nástupci. Pevně věřím, že se v plném rozsahu podaří zrealizovat náš plán nástupnictví a jmenovat tak Ondřeje Steinbauera jako nového šéfredaktora Naší školy. S redakcí začal spolupracovat bezmála před jedním rokem, od ledna 2012 vytváří grafické zpracování tištěných verzí a od června roku 2012 až do dnešních dnů úspěšně vedl po mém boku celou redakci.

Správu webové verze by měl v následujících dnech po Lukáši Vejmelkovi, který na jaře letošního roku úspěšně odmaturoval, převzít jeho mladší bratr Vít Vejmelka. Lukáš Vejmelka však i nadále zůstává nedílnou součástí naší široké redakce.

Vím, že ty nejlepší dny má Naše škola stále ještě před sebou. Velmi se těším, že budu mít možnost sledovat jeji báječnou cestu k dalším úspěchům a pomáhat plnit nové náročné cíle.

Prostřednictvím Naší školy jsem poznal nespočet zajímavých lidí a mnoho z nich se stalo mými nejlepšími přáteli. Děkuji za možnost s vámi spolupracovat. Tři roky v Naší škole patří k těm doposud nejtvořivějším létům v mém životě.

Zdraví,

Petr

4 komentáře k "Otevřený dopis redakci Naší školy"

Jakub (bez ověření) se projevil(a) dne 5 Listopad, 2012 - 19:08:

Bude Naše škola i v budoucnu tou starou dobrou Naší školou?

Ondra Steinbauer (bez ověření) se projevil(a) dne 12 Listopad, 2012 - 22:00:

Pokud byla tato otázka na mou osobu jakožto nového šéfredaktora tak tedy. Pochopitelně se budu snažit kráčet ve šlépějích mého předchůdce, ale některé věci se možná změní, například výškový průměr redakce :)

lukasv se projevil(a) dne 5 Listopad, 2012 - 21:08:

Zase tak bych tu historii Naší školy neidealizoval. Nebo to byla ironie? Laughing

lukasv se projevil(a) dne 4 Listopad, 2012 - 23:06:

Jú, na té fotografie Petr vypadá ještě tak "mlaďounce" Surprised