Budování webu úspěšně pokračuje

Změny k 22. lednu:

Včera, dnes a zítra; v sobotu večer a v nedělí ráno jsem opět pracoval / budu opět pracovat na portálu Naší školy. Co se mi podařilo zprovoznit, rozběhat nebo opravit:

• Ankety získaly svůj vlastní šuplík - mají své místo v menu, v šuplíku byla nadefinována a ostylována přehledná struktura. Můžete nakouknout zde.
  • Nadefinoval a nastyloval jsem sheet, který tahá novinky z RSS zdroje stránek naší školy gymnsostelc.cz.Nyní je už třeba pouze odkaz někam vhodně zaškatulkovat. Na stránku můžete kouknout zde.
  • Stránka s kontakty byla přivedena k dokonalosti. Kromě důležitých jmen a adres se zde nyní nachází kontaktní formulář, kterým nám může kdokoli kdykoli poslat skoro jakoukoliv zprávu.
  • Upravil jsem šablonu pro zobrazování "nákusků" článků (perex a obrázek) v kategorii (rubriky, redaktor,..). Nyní se lze na příslušný článek dostat i kliknutím na úvodní obrázek "nákusku".
  • Pomalu se začínají plnit profily redaktorů. K dnešnímu dni je již možné zhlédnout charakteristiky Petra, Luka a Janči.
  • A asi nejvíce viditelná změna: původní blok "čtěte také", zobrazovaný pod každým článkem, jsem přetvořil do mnohem hezčí podoby. Z původního výpisu souvisejících článků ve formě 3 odkazujících nadpisů se přes noc vyklubal elegantní panel s hlavičkovým obrázkem článku a úryvkem perexu.