Příjemné změny na webu

Možná si už všímavý čtenář všiml, že tento víkend dostal web časopisu novou část kabátu. Po tak dlouhé době se nám podařilo vylepšit fotogalerii, kterou jsme při této příležitosti přejmenovali na "Fotosady". Že se skutečně jedná o zlepšení si můžete sami ověřit zde.

Další s tím související drobnost - rodinka bloků v bočním panelu mezi sebe přijala nového člena, je jím blok "Vybíráme z fotosad".

Také jsme vylepšili blok "Poslední komentáře" - nyní se vypisují větší kusance komentářů, což je jistě více user-friendly. Dále po kliknutí na titulek bloku "Poslední komentáře" se dostanete na stránku s odkazy na všechny napsané komentáře.

Důležité odkazy jsme seskupili do elegantního bloku s názvem "Servis". Mimo RSS kanálu a stránky školy tam naleznete i odkaz na profil na twitteru a stránku na facebooku.

Položka v primární menu "Kontakt" si vynucovala jiné pojmenování. Vynutila si ho - byla přejmenována na "Tiráž". Aby toho nebylo málo, do tiráže jsme doplnili mnoho důležitých informací, koukněte na to.

V rámci uklízecí mánie jsme udělali pořádek v rubrikách. Aktivistickému smýčení unikly tyto rubriky: Hlavní téma, školní drama, ze školy, věda a zábava, Telč a okolí a díky tomu je na tomto webu stále naleznete.