Nový web nového časopisu

V průběhu měsíce září vznikla myšlenka založit na GOB a SOŠ Telč časopis. U zrodu této myšlenky stál student 2.A Petr Kroupa. Ten dokázala namotivovat své drahé přátelé a dal tak dohromady studenty a studentky z různých ročníků. A tak jsme tu,... Webové stránky časopisu současně s redakčním systémem jako zázemí teamu redakce bylo možné zprovoznit díky občanskému sdružení SOMTNET, které působí v naší oblasti - mikroregionu Telčsko a snaží se poskytnout kvalitní připojení k internetu i v těch nejmenších dědinách, kde by lidé byli jinak odkázáni na poštovního holuba. Somtnet se snaží podporovat vzdělávání, v oblasti Telčska k internetu připojil mnoho školek, školy a jiná zařízení tohoto typu. SOMTNET nám ochotně poskytl prostor na serveru a doménu třetího řádu. Velice děkujeme.