Prázdninový provoz zpravodaje

I o prázdninách fungujeme neméně kvalitně, jako ve školní rok. Jasným dokladem je článek o různěvitosti rohlíku v Třešti.

Proběhlo několik osobních i neosobních setkání částí redakce, například včera se nás pár sešlo na folkáčích v Telči; Také komunikujeme e-mailově, a koumáme, co do příštího školního roku vylepšíme, dotuníme atp.

Také chystáme nábor mladší našíškolácké generace, která by postupně přebírala chod projektu, zatímco by stařešina postupně z gymnázia odcházela. Pokud máte zájem stát se členem investigativního týmu (možná nevíte, co to znamená, ale zní to hezky) a tvořit tuhle úpe nejbestovnější věc, připravte se, v září vás určitě oslovíme.

Co se týče webu, je vidět, že už jsme v internetových zátokách značně populární, takže nás vůbec nešetří různí spammeři, spambúti či spamkabelky a nabízí nám výhodné nákupy elegantních dámských lodiček, hyperychlé sportovní obuvy, kabelek z umělé krokodýlí kůže či sofistikovaně zpracovaná dámská trička atp.

Jsem z toho značně rozesmutněn (Undecided), neboť jsem měl už od začátku spuštěnou CAPTCHU (to jsou takové ty písmenkové obrázky, co musíte opsat, aby se komentář odeslal), a neočekával jsem žádný problém. A hle? Buď se roboti naučili číst, nebo mám někde nějakou díru Yell. Tak jsem změnil systém a nyní budete při psaní komentárů počítat! Třeba spammeři neumí počítat.

Mír vám, dejte na sebe bachá, má stříbří,

Administrátor

2 komentáře k "Prázdninový provoz zpravodaje"

lukasv se projevil(a) dne 7 Srpen, 2011 - 10:56:

tak výsledkem změny CAPTCHY na počítání - roboti umí počítat. Od včerejška jsem smazal asi 40 nabídek rozličných léčiv.
takže se vracíme k obrázkové captche - přidal jsem více nečitelnosti, třeba se zbavíme spammu. Doufám, že tato změna neodradí komentující psát, když by bylo nutné pět minut luštit captchu, jako sudoku.

lukasv se projevil(a) dne 9 Srpen, 2011 - 08:57:

a zatím to vypadá, že to POMOHLOóóóóó Cool