fotbal

Týmový trenér Procházka: U dívek vidím větší úspěchy

OŽIVENO: Z Waidhofenu si naši sportovci odvezli všechny tři trofeje

Přidány nové fotografie z volejbalu. Studenti čtyř středoškolských sportovních výběrů ze dvou zemí se sešli v úterý 15. května na sportovním hřišti ve Waidhofenu. V přátelském klání se utkaly sportovní výběry GOB a SOŠ Telč, dačické Střední školy technické a obchodní, waidhofenské HAK a tamějšího gymnázia. V rozmezí čtyř hodin se rozhodovalo o osudu tří pohárů - pro nejlepší atlety, volejbalisty a v neposlední řadě fotbalisty. Studenti z Telče se vrátili zpět na svou alma mater neporaženi, a vybojovali si tak vlastnictví všech tří trofejí. Více informací přineseme v tištěném čísle začátkem července. Těšit se můžete také na videorozhovor s učitelem Petrem Procházkou, trenérem našich fotbalistů.

Mladí fotbalisté z regionu přijeli do Telče, hrál se turnaj

Na sto párů hbitých fotbalistických nohou se 5. října 2011 sešlo na telčském hřišti k regionálnímu turnaji, aby poměřilo svůj um práce s míčem. Tým našeho gymnázia si nevedl vůbec špatně!

Zvolenovice odhalily veřejnosti nové hřiště, účastníci fotbalového turnaje žasli

Za sedmero potůčky a sedmero vršky v malé, ale proslulé vesničce Zvolenovice se v sobotu 23. července sešlo šest fotbalových mužstev. Měřili své síly více než šest hodin. Vítězství nad šestičlennými týmy nakonec utržil tým Zvolenovice, v oranžových dresech. Druzí skončili zelení SK Telč a třetí příčky obsadili Sousedi v bílém. Svobodná Evropa nastoupila ve smuteční černé, Borati přijeli červení a Elite Warriors si obstarali červenomodrý proužek.