OŽIVENO: Z Waidhofenu si naši sportovci odvezli všechny tři trofeje

Přidány nové fotografie z volejbalu. Studenti čtyř středoškolských sportovních výběrů ze dvou zemí se sešli v úterý 15. května na sportovním hřišti ve Waidhofenu. V přátelském klání se utkaly sportovní výběry GOB a SOŠ Telč, dačické Střední školy technické a obchodní, waidhofenské HAK a tamějšího gymnázia. V rozmezí čtyř hodin se rozhodovalo o osudu tří pohárů - pro nejlepší atlety, volejbalisty a v neposlední řadě fotbalisty. Studenti z Telče se vrátili zpět na svou alma mater neporaženi, a vybojovali si tak vlastnictví všech tří trofejí. Více informací přineseme v tištěném čísle začátkem července. Těšit se můžete také na videorozhovor s učitelem Petrem Procházkou, trenérem našich fotbalistů.

Prohlédněte si také: