Maturitní ples gymnázia bude i letos o Vánocích

Purpura už skoro voní na plotně, lidé pečou cukroví a kapři píšou závěti. Zbývá už jenom pár dní! Myslíte Vánoce? Omyl! Samozřejmě maturitní ples studentů telčského gymnázia.
Fotografie ke článku: Maturitní ples gymnázia bude i letos o Vánocích
Tombola. Tombolu na ples chystají třeťáci a septima.
Autor: NŠ/Lukáš Vejmelka

  Jako každý rok se na 2. svátek vánoční i letos uskuteční tradiční studentský ples. Loňský nápad uspořádat ples v sále SOU a SOŠ Třešť sklidil pozitivní ohlas, a proto se i ten letošní koná právě zde.

Zatresband těsně porazil Onkels

Kromě příjemného prostředí se můžete těšit i na kapelu Zatrestband, která zvítězila ve druhém hlasovacím kole studentů čtvrtého ročníku o pouhé 3 body nad kapelou Onkels. Moderátorem plesu bude Petr Píša, zpěvák a frontman kapely Zatrestband, který se v organizování tančíren a různých jiných hudebních akcí pohybuje již dlouho. Tím je zaručena zábava od začátku až do konce. Jeho spolumoderátorkou bude loňská maturantka Iva Křenová.

Šatna bude XXL

Dále se určitě můžete těšit na půlnoční překvapení maturitních ročníků. Letošní překvapení budou dvě třídy - 4.A a 4.B jej předvedou společně. Kapacitní prostory sálu budou určitě praskat ve švech, takže oproti loňskému roku dojde ke zvětšení šatny, resp. k vytvoření druhé. Plesová výzdoba bude v barvách zlato-bílo-béžová.

Studenti překvapení tají

K plesu také neodlučitelně patří tombola, ani letos nebude chybět. Zařizují ji žáci třetích ročníků, nouze o hodnotné ceny rozhodně nebude. Program bude pravděpodobně začínat v 19:30, ve 21:00 proběhne tradiční šerpování. Kdy bude půlnoční překvapení myslím, nemusím zdůrazňovat. „Půlnoční překvapení již nacvičujeme, prozradím jenom, že bude mít tři části“, řekl mi Max Matula, student oktávy.

Žíznící odpůrci tance budou napojeni

Pokud nejste zrovna fanoušky tance, nezoufejte. Catering zajišťuje Václav Peš z třešťské restaurace Svět. Dobrého jídla a pití tak bude dostatek pro všechny.

Zatím nikdo nekomentoval

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.