tablo

Není nad bezstarostné dětství: Telčští čtvrťáci mají druhé nejhezčí tablo na Vysočině

Na tradici úspěšného umístění v soutěži tabel navázali studenti letošní 4.B Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy v Telči. V celorepublikovém měřítku se objevili mezi deseti nejlepšími přihlášenými tably, na Vysočině jsou pak dokonce druzí. Studenti se během focení vrátili do dětských let mezi svá oblíbená autíčka, plyšová zvířátka, panenky, ale i mezi mnohdy méně oblíbené první učebnice, sešity a čítanky. Zjišťovali jsme, co je na jejich tablu tak okouzlujícího, že uspěli v soutěži MF DNES. Dozvíte se i jak na tom byly jejich paralelní třídy.

Maturanti na vlásku. Mají už tabla a blíží se zkoušky

Teplé letní dny přicházejí a s nimi i období maturitních zkoušek. Letošní studenti, dokončující střední vzdělání na telčském gymnáziu, připravili, jak je každoročně zvykem, svá maturitní tabla. Kde je najít a co od nich očekávat? Čtěte dále!