Telčská SOŠ připravuje ples, lístky jsou už k dispozici

Plesová sezóna vrcholí, vstupenky na maturitní ples SOŠ Telč se prodávají již od pondělí 14. ledna. Nestihli jste je ještě zakoupit? Nevadí, stále máte možnost. Přečtěte si kde, za kolik a proč je dobré jich nakoupit pořádnou zásobu!
Fotografie ke článku: Telčská SOŠ připravuje ples, lístky jsou už k dispozici
Zisk kýžené šerpy. U maturity studentům stejně nepomůže.
Autor: Archiv SOŠ Telč

Maturitní ples čtvrtého ročníku SOŠ se bude konat v pátek 1. února v restauraci Armagedon v Telči. K poslechu a především tanci hraje skupina Kalybr.

Lístky jsou v prodeji již od pondělí 14. ledna. Výdej lístku probíhá oproti minulým rokům plynule, stejně jak při organizaci letošního plesu gymnázia. Studenti jednotlivých ročníků si mohli zakoupit vstupenku v pro ně určeném dni tohoto týdne.

„Staříci“ už své lístky mají, přijďte mezi ně

Nejstarší ročníky studentů už své vstupenky mají. Studenti prvního ročníku a kvinty mají ještě možnost lístky zakoupit v pátek 18. ledna od půl osmé ve studovně.

Ti, kteří si lístky pořídit nestihli, mohou využít možnosti prodeje lístků v informačním centru na telčské radnici. Vstupenky jsou zde k dispozici i pro širší veřejnost. Cena lístku na stání je 120,- Kč, pokud chcete ulevit svým utancovaným končetinám a usadit se, zaplatíte 150,- Kč.

2 komentáře k "Telčská SOŠ připravuje ples, lístky jsou už k dispozici"

pantofel (bez ověření) se projevil(a) dne 17 Leden, 2013 - 19:39:

neporovnatelné, ty dvě školy jsou nebe a dudy. Jedna volí zemana ( soš ) a druhá švarcnberka ( gob ). Jedna z těch dvou voleb je špatná hádejte jaká :D Ples gobu byl docela fajn

lukasv se projevil(a) dne 17 Leden, 2013 - 19:32:

Měli bychom tam vyslat nějakého nezávislého redaktora, který by pak porovnal GOBácky ples se SOŠáckým. Kdo se dobrovolně hlásí?
Přeji ať ples pěkně vyjde!