Prodej vsupenek na letošní Studentský ples 4.A & Oktávy započal již ve středu, nyní je v plném proudu. Díky novému systému prodeje se letos netvoří nekončící fronty, vše je plynulé.
Fotografie ke článku: Prodej vstupenek na letošní Studentský ples je v plném proudu, zásoby se však rychle ztenčují
Vstupenky. Předprodej vstupenek začal, zájem je obrovský.
Autor: NŠ/Petr Kroupa

Vstupenky na letošní ročník Studentského plesu 4.A & Oktávy, který se uskuteční 28. prosince 2012 od 20:00 hodin v sále SOŠ a SOU Třešti, se prodávají již od středy 5. prosince 2012. Ve středu měli šanci koupit si vstupenky vyučující a zaměstnanci školy. Dnes proběhl prodej pro žáky maturitních ročníků gymnázia. Pčínaje zítřkem začíná prodej pro ostatní žáky školy.  Prodej probíhá vždy ve studovně od 7:30 - 8:00, 9:35 - 9:55 a od 10:40 - 10:50. Cena lístku na sezení je 150,- Kč, na stání pak 120,- Kč. Na plese bude hrát kapela BlueBand.

Prodej pro žáky již v následujících dnech

V pátek 7. prosince 2012 mají možnost zakoupit si svoji vstupenku žáci 4.AS a třetích ročníků, tedy 3.A, 3.AS a septimy. V pondělí 10. prosince 2012 si pro vstupenku mohou dojít žáci 2.A, 2.AS a sexty, o den později, tedy v úterý 11. prosince 2012 se budou lístky prodávat žákům 1.A, 1.AS a kvinty.

Ti, kteří prodej nestihli budou mít možnost zakoupit si lístek na Studentský ples ještě ve středu 12. prosince 2012.

Prodej pro veřejnost 14. prosince 2012

Veřejnosti se budou letos lístky prodávat v pátek 14. prosince 2012 od 14:20 - 15:30 (nebo do vyprodání zásob) ve vestibulu školy.

Bližší informace včetně počtu lístků na osobu získáte v Rozpise prodejů, nebo na nástěnce ve škole.

2 komentáře k "Prodej vstupenek na letošní Studentský ples je v plném proudu, zásoby se však rychle ztenčují"

Rejpal (bez ověření) se projevil(a) dne 6 Prosinec, 2012 - 20:14:

lístek na stání je za 120 ;)

Petr Kroupa se projevil(a) dne 6 Prosinec, 2012 - 20:15:

Sorry, překlep... :)