Další schůze Studentského parlamentu proběhne v úterý 6. prosince 2011. Řešit se bude především organizace Dne otevřených dveří GOB a SOŠ.
Fotografie ke článku: V úterý 6. prosince bude další schůze Studentského parlamentu. Studenti, přijďte!
Studentský parlament. Schůze probíhají tradičně ve studovně.
Autor: NŠ/Lukáš Vejmelka

V pořadí již třetí schůze Studentského parlamentu v tomto školním roce se uskuteční již v úterý 6. prosince 2011 ve studovně od 14.20 hodin. Odhadovaná délka činí hodinu a půl. Schůze je veřejná - přijít může kterýkli student Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy.

Studentský parlament se bude na této schůzi zabývat především pomocí při organizaci Dne otevřených dveří na GOB a SOŠ. Provede také novelizaci stanov a na základě podkladů z kmenových tříd proběhne diskuse o elektronické schránce důvěry.

Program schůze:

• Zahájení schůze
  • Sestavení programu Dne otevřených dveří GOB a SOŠ Telč (S. Máca, P. Kroupa)
  • Hlasování o zřízení elektronické schránky důvěry (R. Kopečný)
  • Novelizace stanov Studentského parlamentu (L. Vejmelka)
  • Název periodika "Naše škola: Gymnázium Telč" (P. Kroupa)
  • Ostatní
  • Závěr

Schůzi Studentského parlamentu pro vás bude Naše škola sledovat, podrobnosti se dozvíte jako první prostřednictvím našeho webového zpravodajství.