Zapojme se do petice o záchranu osmiletých gymnázií

Také považujete osmiletá gymnázia za pilíř české vzdělanosti a snahy o jejich rušení chápeme jako devastaci české vzdělávací soustavy? Nevíte, jakým způsobem proti rušení bojovat?
Fotografie ke článku: Zapojme se do petice o záchranu osmiletých gymnázií
Areál škol GOB SOŠ a ZŠ Telč. Zatímco se pro studenty staví nová hala a učebny za 123 milionů, kraj uvažuje o omezení kapacity gymnázia na polovinu.
Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Zakladatelé celostátní petice "Zachraňme osmiletá gymnázia" od příslušných institucí očekávají podporu osmiletých gymnázií a zastavení všech kroků, které by vedly k jejich systematickému omezování či rušení.

Tuto petici lze podepsat na adrese: www.petice.net/gymnazia/.

Podpořte nás

Zde si můžete stáhnout náš banner a podpořit nás jeho šířením: Plakat.pdf.

Jak petici podepsat

Nejprve přejděte na odkaz internetové petice. V levém menu klepněte na "Nová registrace".

Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

K podepsání petice je nutná registrace. Nezoufejte! Není nikterak dlouhá. Vyplňte povinné registrační údaje. Pozor, zadaný e-mail musí existovat, bude potřeba pro potvrzení.

Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Přečtěte si podmínky používání www.petice.net a zaškrtněte, že s podmínkami souhlasíte. Registraci potvrďte klepnutím na "zaregistrovat".

Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Pokud jste správně zadali přihlašovací údaje, opsali kontrolní kód z obrázku, zobrazí se hlášení o správné regisraci. Na zadanou e-mailovou adresu se odeslal potvrzovací e-mail. Otevřete e-mail ze své e-mailové schránky a klepněte na potvrzovací odkaz.

Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Pokud vše proběhlo v pořádku, zobrazí se informace o úspěšné aktivaci účtu. Vlevo zadáte přihlašovací nick a heslo a do systému se zalogujete stisknutím "Prihlásit".

Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Nyní naši petici vyhledejte v seznamu petic (viz menu), nebo přejděte na adresu http://www.petice.net/gymnazia. Takto vypadá stránka petice.

Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Zaškrtneme, že jsme četli text petice a že s ním souhlasíme. Celé potvrdíme klepnutím na "podepsat petici!".

Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

A pokud jsme si to nerozmyslili, tak to potvrdíme ještě jednou v bleděmodrém.

A je hotovo!

Ještě se můžete kouknout na seznam podpisů a ověřit, zda-li jste tam skutečně podepsáni. Děkujeme!

1 komentář k "Zapojme se do petice o záchranu osmiletých gymnázií"

Marek (bez ověření) se projevil(a) dne 23 Únor, 2011 - 12:12:

Lidi, tohle je dobrej způsob, jak vyjádřit svůj nesouhlas, jděme do toho!