Druhá schůze školního parlamentu

Na listopadové schůzi studentského parlamentu se řešilo třídění odpadu, ceníky kopírování i bagety. Všech sedmnáct členů se sešlo spolu s ředitelem RNDr. Stanislavem Mácou a jeho zástupcem Mgr. Bohumírem Krejčím v úterý 23. listopadu 2010.
Fotografie ke článku: Druhá schůze školního parlamentu
Studentský parlament. Na škole funguje již od září.
Autor: NŠ/Leoš Tejkl

Projednávalo se, zda mají být přímo ve třídách odpadkové koše na třídění odpadu, ale tento návrh byl zamítnut, jelikož ti, kteří chtějí poctivě třídit, mají už několikátým rokem šanci zbavovat se odpadů v koších u nápojových automatů suterénu.

Řada přišla i na řešení skutečností spojených s jídlem ve školní jídelně, kde bylo přislíbeno zlepšení celé situace, více parkovacích míst v blízkosti školy, vyvěšení cen kopírování u kopírky.

K nelogicky polootevřeným, chcete-li polozavřeným dveřím na chodbách školy, směřoval svůj dotaz jeden ze zástupců tříd. "Zavřené dveře snižují rychlost a eliminují pády na schodišti." okomentoval situaci ředitel Máca. Z čehož se dá do budoucna usuzovat, že k úplnému otevření obou křídel dveří zřejmě nedojde.

Mezi ostatními návrhy nechyběl evergreen posledních týdnů - bagety. V řešení tohoto problému není v parlamentu zcela jednoznačný názor.

Ro(c)kovovalo se téměř dvě hodiny. Výsledky jsou patrné na první pohled - informační leták s cenami kopírování již visí, nicméně na bagety si zřejmě ještě chvíli počkáme.

2 komentáře k "Druhá schůze školního parlamentu"

Jirka (bez ověření) se projevil(a) dne 28 Leden, 2011 - 20:52:

Je to možný :-D

Anonym (bez ověření) se projevil(a) dne 28 Prosinec, 2010 - 20:37:

neni Ing. Bohumir Krejci ;) ?

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.