soustředění

Školy Visegrádské čtyřky se sešly pod Radhoštěm

Žáci telčských škol se zúčastnili Mezinárodního lyžařského soustředění Visegradské čtyřky, které se konalo od 6. do 13. ledna. Z akce si odvezli jak zkušenosti z mezinárodní spolupráce, tak i žaludeční potíže.

Za řešením fyzikálních problémů vyrazili na Cikháj

Rok se s rokem sešel a je tady zase. Zářijové soustředění na Cikháji. Co zajímavého z toho, co přinese, si odneseme? Na co se můžete těšit příští rok? Myslíte si, že fyzici, biologové, chemici a jim podobná havěť nemají smysl pro humor?

Soustředění studentů středních škol

Fyzikálně zaměření studenti třetího a čtvrtého ročníku vyššího gymnázia se v září s Mgr. Ivanou Obšilovou zúčastnili soustředění studentů středních škol - Cikháj 2010, které je organizováno Ústavem fyzikální elektroniky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Fyzikální soustředění studentů Cikháj 2010

Od 13. do 17. září 2010 se fyzikálně zaměření studenti třetího a čtvrtého ročníku vyššího gymnázia s paní učitelkou Mgr. Ivanou Obšilovou zúčastnili soustředění studentů středních škol - Cikháj 2010. Více o soustředění se můžete dočíst zde.