studentské volby

Studentské volby: GOB a SOŠ si dnes zvolilo prezidenta

V rámci projektu Jeden svět na školách pod taktovkou sdružení Člověk v tísni proběhly dnes na GOB a SOŠ Telč Studentské prezidentské volby. Svůj hlas do volební urny mohl vhodit každý žák starší patnácti let.

AKTUÁLNĚ: Studenti zvolí svého prezidenta, spustili jsme nový volební portál

Studenti telčského Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy starší patnácti let v úterý 11. prosince 2012 zvolí svého "studentského" prezidenta. Neboť volba hlavy státu je důležitá, je třeba, aby se voliči správně rozhodli. Volič by ale měl vědět, komu svůj hlas odevzdává, měl by o daném kandidátu něco vědět. S tím jim Naše škola chce pomoci a tak spustila volební portál Naše volby: Gymnázium Telč, kde se lze dočíst více informací o jednotlivých kandidátech a názory studentů školy.