AKTUALIZOVÁNO: Studentský ples měl problém, prodej lístků je však již obnoven

Komplikace spojené s letošním Studentským plesem nabírají na otáčkách. Celá situace dnes v ranních hodinách vygradovala bezpodmínečným pozastavením prodeje vstupenek. Sledujte tento článek i zítra večer, bude průběžně aktualizován o nové informace.
Fotografie ke článku: AKTUALIZOVÁNO: Studentský ples měl problém, prodej lístků je však již obnoven
Schůzka studentů. Oktáva dnes svolala poradu.
Autor: NŠ/Leoš Tejkl

Poklidný prodej vstupenek na letošní Studentský ples 4.A & Oktávy narušila 11. prosince 2012, tedy sedmnáct dnů před samotnou akcí, nepříjemná zpráva. Ze strany pronajímatele prostor, vedení SOŠ a SOU Třešť, došlo podle všech dostupných informací k již několikáté drobné úpravě podmínek organizační stránky plesu. Oproti původní domluvě mezi telčským SRPŠ a SOŠ a SOU Třešť o počtu lidí, kteří se mohou plesu účastnit, byla v úterý odpoledne celková kapacita sálu nečekaně dramaticky snížena.

Adéla Nosková z oktávy, která zařizuje prodej vstupenek, dnes Naší škole řekla: "Z technických důvodů jsme ráno museli prodej lístků pozastavit. Je to dočasné opatření, jen než se celá věc vyřeší." Omezení by se mělo týkat pouze středy 12. prosince 2012. Žáci a učitelé, kteří měli v plánu zakoupit vstupenky právě ve středu, budou mít možnost tak učinit v náhradním termínu.

Prodej pro veřejnost v pátek proběhne beze změny

Prodej vstupenek  pro veřejnost, který je naplánován na pátek 14. prosince 2012 od 14:20 - 15:30 hodin,proběhne beze změny.

O tom, co by se stalo v případě, pokud by nedošlo mezi SRPŠ a SOŠ a SOU Třešť ke vzájemné dohodě, maturanti již přemýšlí. "Máme v záloze i několik takzvaně krizových plánů, co dělat. Věříme však, že nakonec obě strany sporu naleznou společnou řeč a ples v sále SOŠ a SOU Třešť bude v klidu," nastínil za maturanty Jiří Mezera ze 4.A.  O dalším průběhu bude Naše škola informovat jako první.

AKTUALIZOVÁNO: Páteční prodej pro veřejnost bude

Páteční prodej vstupenek pro veřejnost proběhne podle původních plánů. Lidé si tak budou již zítra moci koupit vstupenky v suterénu školy od 14:20 - 15:30 hodin. Zároveň si zde svůj lístek budou moci vyzvednout žáci GOB a SOŠ Telč, kteří nestihli svůj termín prodeje.

S největší pravděpodobností dojde podle zpráv z dnešní schůze SRPŠ v následujících dnech ke změně místa konání plesu. Letošní Studentský ples 4.A & Oktávy se tak nejspíš na poslední chvíli přesune do telčské Sokolovny. Důvodem je neshoda mezi SRPŠ a pronajímatelem sálu SOŠ a SOU Třešť v klíčových věcech organizační složky akce. O podrobnostech vás budeme opět informovat jako první.

4 komentáře k "AKTUALIZOVÁNO: Studentský ples měl problém, prodej lístků je však již obnoven"

lukasv se projevil(a) dne 12 Prosinec, 2012 - 23:08:

No jo, Třešť, tam je možné snad vše , aneb tradiční studentské plesy jsou tradičně průšvihové..

katkao (bez ověření) se projevil(a) dne 13 Prosinec, 2012 - 20:38:

Tak vždycky se něco najde... ještěže jsme něco takového nemuseli řešit. Kapela stačila. ;)

Petr Kroupa se projevil(a) dne 13 Prosinec, 2012 - 20:58:

Tohle je teprve začátek, ono to příští týden celé vygraduje :-D

lukasv se projevil(a) dne 13 Prosinec, 2012 - 21:32:

Aktualizace - príma! Ples telčského gymnázia bude opět v Telči!

Sál v nedávných letech absolvoval určitou rekonstrukcí, tuším, že tam jsou pěkný parkety a že zmizela hrazda na stropě, takže to tam zas tak špatné určitě nebude Smile. Tak ať se dobře študíruje!

Zdraví,
L.