stužkovací večírek

Osud nejstarších ročníků je zpečetěn, mají stužku

Každý podzim se pro maturitní ročníky nese ve znamení večírku, kde jsou vyznamenáni stužkou a tím právoplatně pasováni na maturanty. I letošní rok se konaly v rámci gymnázia stužkováky dva, jeden pro studenty oktávy a druhý pro obě třídy čtvrtých ročníků.

Osud nejstarších ročníků je zpečetěn, studenti byli nedávno pasováni na maturanty

Každý podzim se pro maturitní ročníky nese ve znamení večírku, kde jsou vyznamenáni stužkou a tím právoplatně pasováni na maturanty, hlavní postavy právě probíhajícího školního roku. I letošní rok se konaly v rámci gymnázia stužkováky dva, jeden pro studenty oktávy a druhý pro obě třídy čtvrtých ročníků.

Stužkovací večírky 2010

Pyžamový mejdan čtvrťáků a Havajská pohoda v oktávě. Tak by se mohly zkráceně charakterizovat stužkovací večery letošních maturantů. Bude mít letošní oktáva a 4.A na co vzpomínat?