Telčský gymnaziální časopis startuje do nového roku

Hyperlokální zpravodaj Naše škola: Gymnázium Telč, který na telčském gymnáziu funguje již druhým rokem, se po prázdninách opět vrací do běžného provozu. Na bezmála půlhodinové schůzi se v úterý 4. října 2011 sešla redakční rada i s novými posilami.
Fotografie ke článku: Telčský gymnaziální časopis startuje do nového roku
Redakční rada. Přípravy nového čísla vrcholí.
Autor: NŠ/ Lukáš Vejmelka

Během porady redakční tým přivítal nové posily nejen z řad studentů nižších ročníků. Ke čtvrtému říjnu tak redakční rada čítá kolem dvaceti studentů.

Nové číslo ještě v říjnu

První číslo letošního ročníku by mělo vyjít do konce října, jak prozradil šéfredaktor Petr Kroupa: „Dle plánu by první tištěná verze v tomto školním roce měla vyjít do konce října.,“ Kdy přesně budeme časopisem moci zalistovat však zatím neví.

„Nejprve musíme zaškolit nové členy, ať už co se týče práce s naším redakčním systémem, či o základních pravidlech psaní novinových příspěvků,“ upřesňuje důvod dosud přesně neurčeného termínu vydání prvního čísla časopisu IT koordinátor projektu, Lukáš Vejmelka.

Vedení časopisu přeje

Vedení školy na prvním zasedání Studentského parlamentu, které se shodou okolností konalo ve stejný den, nadále přislíbilo podporu projektu tohoto hyperlokoláního zpravodaje.