Střetli se při předjíždění u Studnic, viník od nehody ujel

Před třetí hodinou odpolední v pondělí 30. ledna způsobil u obce Studnice dosud neznámý řidič černého VW Passat Combi dopravní nehodu, od které ujel. Druhé vozidlo skončilo mimo vozovku, jehož řidič utrpěl lehká zranění.
Fotografie ke článku: Střetli se při předjíždění u Studnic, viník od nehody ujel
Dopravní nehoda. Předjíždění způsobilo střet aut.
Autor: Policie ČR

Řidič černého VW Passat Combi jel v pondělí odpoledne ze Studnic ve směru na Telč. Za ním jel ve stejném směru automobil Ford Focus. Řidič Fordu Focus začal na přehledném úseku předjíždět černý Passat. V té době ovšem začal řidič vozidla Passat předjíždět automobil před sebou a došlo tak k bočnímu střetu obou vozidel.

Řidič Passatu z místa ujel

Automobil Ford se po srážce dostal do smyku a vyjel vpravo mimo komunikaci do lesního porostu, kde se vozidlo převrátilo na střechu. Řidič automobilu VW Passat z místa nehody ujel.

Raněné ošetřili v nemocnici

Při nehodě se zranil čtyřiačtyřicetiletý řidič z vozidla Ford, který utrpěl jen lehká zranění, a jeho dva spolujezdci. Konkrétně se jednalo o pětatřicetiletou ženu jedenáctiletého chlapce. Oba byli převezeni na ošetření do nemocnice. Provedenou dechovou zkouškou policisté požití alkoholu u řidiče vozidla Ford vyloučili.

„Způsobená škoda byla vyčíslena na devadesát tisíc korun." sdělila Naší škole Jana Kroutilová, mluvčí Policie ČR. Po řidiči vozidla VW Passat v současnosti policisté intenzivně pátrají. 

Fotografie ke článku: Střetli se při předjíždění u Studnic, viník od nehody ujel
Nepodařené předjíždění. Posádka utrpěla lehká zranění.
Autor: Policie ČR

Zatím nikdo nekomentoval

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.