Výsledkem pedagogické rady je aktualizace řádu školy

Svět a morálka se mění rychleji než stíhá reagovat právo se svými úpravami právních norem. Stejná situace je i ve školství. S nástupem věcí nových, například školní wifi sítě, budou ve školním řádě kodifikována pravidla jejího používání.
Fotografie ke článku: Výsledkem pedagogické rady je aktualizace řádu školy
Nový školní řád. V platnost vstoupí k 1.11. 2011.
Autor: NŠ/ Leoš Tejkl

Po dlouhé době došlo na našem gymnáziu ke změně školního řádu. Jeho platnost začíná 1. listopadu 2011. Došlo k úpravě některých bodů a několik bodů v řádu dokonce přibylo. Jedná se zejména o zveřejnění dříve nepsaných pravidel.

Dle aktuálních informací však povaha řádu zůstává v obdobných kolejích, radikální změny v chování studentů se neočekávají. S novým zněním školního řádu budou studenti seznámeni v dostatečném předstihu, aby nová pravidla vstřebali a k prvnímu listopadu je mohli začít plně respektovat.