WiFi je těsně před startem, mohla být již dnes

Start školní WiFi sítě na Gymnáziu Otokara Březiny v Telči se nezadržitelně blíží mílovými kroky, dnes byl prakticky na dosah ruky. Nicméně vše nasvědčuje tomu, že na internet se ve škole bezdrátově stále nepřipojíme, alespoň ne v těchto dnech.
Fotografie ke článku: WiFi je těsně před startem, mohla být již dnes
UTP kabel. Šatny jsou připraveny na umístění vysílače.
Autor: NŠ/ Petr Kroupa

Přípravy na spuštění školní, volně přístupné, bezdrátové WiFi sítě nezadržitelně finišují. Pro ukotvení vysílacího zařízení se v současnosti připravuje jedna ze zdí šatny v těsné blízkosti hlavního vstupu do telčského gymnázia. Byl zde vyveden UTP kabel. Bezdrátová síť bude realizována nejen v rámci výše zmíněné šatny a jejího blízkého okolí, druhý přístupový bod bude umístěn i ve studovně. Zajistí se tak rovnoměrné pokrytí klíčových částí komplexu Gymnázia Otokara Březiny v Telči. V souvislosti s touto skutečností došlo nedávno k novelizaci školního řádu. Dokument byl doplněn, mimo jiné, o bod týkající se především používání školní WiFi sítě.
 
   Technik, který zajistí montáž a spuštění sítě, měl dorazit do školy dnes v dopoledních hodinách, Naší školu o tom informoval zástupce ředitele, Ing. Bohumír Krejčí.
 
   Současná situace však nasvědčuje tomu, že ke spuštění WiFi sítě dojde v původně plánovaném termínu, tedy koncem tohoto měsíce, přesně jak bylo avizováno na říjnové schůzi Studentského parlamentu. Klíčové informace ze schůze, včetně detailů o řešení školní WiFi sítě, si můžete přečíst v příspěvku: Aktuálně z parlamentu: Nový předseda, WiFi a ples.
 
   Ke zřízení Wifi došlo skutečně v pátek, ale až v průběhu odpoledne. Více informací v příspěvku: Technik dorazil v pátek odpoledne, WiFi připravena na spuštění

1 komentář k "WiFi je těsně před startem, mohla být již dnes"

Anonym (bez ověření) se projevil(a) dne 21 Říjen, 2011 - 22:40:

Tak už aby jsme jí tam měli :) pomůže nám všem ve studiu a návodů pocit jako doma.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.