Technik dorazil v pátek odpoledne, WiFi připravena na spuštění

V pátečních odpoledních hodinách na Gymnázium Otokara Březiny v Telči dorazil technik, který síť připravil na spuštění. Zástupce ředitele, Ing. Bohumír Krejčí, avizoval, že fungovat bude od pondělí
Fotografie ke článku: Technik dorazil v pátek odpoledne, WiFi připravena na spuštění
Wifi. Studenti budou moci přistupovat k internetu.
Autor: Anna Ellingerová

Po vyučování bylo v pátek 21.10.2011 odpoledních hodinách ve studovně a u skříněk blízko tělocvičny celkem hlučno. Byl zde slyšet hlavně zvuk vrtačky, díky které se po určité chvíli do zdi připevnily první konzole na antény pro školní WiFi připojení.

Každý si určitě všimne této novinky, která je z dálky viditelná. Po rozhovoru s p. Krejčím jsem se dozvěděl, že již v pondělí by mělo být bezdrátové připojení funkční a žáci jej budou moci využívat.

Více informací ohledně této novinky, kterou jsme na Studentském parlamentu prosadili a domluvili s vedením školy koncem minulého školního roku, přineseme až v tištěném vydání za několik dní, kde bude rozepsáno, jak se k síti připojit, kdy a kde ji bude možné využívat.

Prozatím bych tímto rád poděkoval vedení školy, že dostálo svého závazku z nedávné schůze Studentského parlament (více ZDE) a studentům Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy v Telči, kteří se podíleli vyplňování dotazníků.

Fotografie ke článku: Technik dorazil v pátek odpoledne, WiFi připravena na spuštění
Wifi. Studenti budou moci přistupovat k internetu.
Autor: Anna Ellingerová

Zatím nikdo nekomentoval

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.