zahraničí

Londýn v dešti, za sucha, objektivem Jana Rudolfa

Studenti dvou nejstarších ročníků gymnázia, kteří se zúčastnili tradiční exkurze do Londýna, pohlédli do rozmanité tváře hlavního města ostrovního království. Navštívili tradiční pohlednicová místa, ale také zákoutí našincovi méně známá. Volby na ambasádě, ostrovní vítr ve vlasech, místa žijící svým vlastním životem. Nejen to pro vás zachytil svým nesmírně citlivým okem a ještě citlivějším šestým smyslem nadaného fotografa Jan Rudolf, student septimy.

Studenti z Telče na poznávacím zájezdu do Rakouska

Studenti Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy se v termínu od 21. 9. 2011 do 24. 9. 2011 zúčastnili třídenního poznávacího zájezdu do Rakouska, cestou navštívili i Německo.

Studenti z telčského gymnázia ve Francii

Studenti z našeho gymnázia se ve dnech 5. – 10. 6. zúčastnili zájezdu do země vína a sýrů, Francie. Vedle návštěvy nejznámějších památek Paříže, jako je Eiffelova věž, katedrála Notre Dame, Versailleské zahrady či muzeum Louvre, se podívali na sever ke kanálu La Manche. I přes občasný déšť panovala po celou dobu pozitivní nálada. Účastníci si dovezli domů spoustu zajímavých zážitků a vzpomínek.

Studenti z Telče v Bulharsku

Skupinka devíti studentů z Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy v Telči se ve dnech od 30. října do 6. listopadu 2010 zúčastnila mezinárodního projektu na téma Venkovní turismus v Bulharsku.

Studenti na poznávacím zájezdu v Anglii

Studenti Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy Telč se ve dnech 23. - 28. října 2010 zúčastnili poznávacího zájezdu do Anglie. Navštívili města Oxford, Stratford, Londýn, atd. Prohlédli si mj. hrad ve Windsoru a Warwicku.