AKTUALIZOVÁNO: Hrad Roštejn v sobotu opanuje jazzová hudba

Další ročník jazzového festivalu proběhne již tuto sobotu na nedalekém hradu Roštejn. Na dvou scénách se v průběhu odpoledne představí bezmála desítka hudebních uskupení.
Fotografie ke článku: AKTUALIZOVÁNO: Hrad Roštejn v sobotu opanuje jazzová hudba
Roštejn. Na sobotu se chystá další ročník festivalu.
Autor: NŠ/Petr Kroupa

Další ročník tradičního Jazzu na Roštejně se uskuteční již v sobotu 14. července 2012 od 14.00 hodin. Pro návštěvníky budou připraveny dvě scény - velká a malá. V průběhu odpoledne se představí kapely jako Jam4U či František Kop Quartet. Celkově návštěvníci uslyší bezmála desítku hudebních uskupení.

"Kromě rozmanité hudby letos nabízíme i něco navíc. V ceně vstupenky je návštěva Muzea betlémů v Třeští, výstavy Jízda králů v Galerii Hasičský dům v Telčí a výstup na roštejnskou věž. Přímo na hradě pak budou stánky s občerstvením (několik druhů piva, pečené selátko, bramborové placky, klobásy, pečené ryby...) i upomínkovými předměty. " řekla Naší škole organizátorka Eva Vařejčková.

Připraven bude i bohatý program pro nejmenší. Děti zabaví v odpoledních hodinách na malé scéně divadlo De Facto Mimo. Krátkým občasným slovem všechny návštěvníky provede Petr Píša.

Plakát k tomuto festivalu s více informacemi včetně seznamu všech kapel můžete stáhnout ZDE. Vstupené v sobotu na místě 270,- Kč, nebo v předprodeji za 220,- Kč. Předprodej vstupenek probíhá mimo jiné v TIC Třešť, TIC Telč, nebo na webu www.ticetportal.cz.

Redaktoři Naší školy pro vás tuto akci navštíví, těšit se můžete například na fotosadu.