kriminalita

Milovník areálu škol zkoušel sílu, pátrá po něm policie

Po jarních prázdninách čekalo na všechny do školy dojíždějící cyklisty nepříjemné překvapení. Nedávno rekonstruované stanoviště pro parkování kol se proměnilo v hromadu vytrhaných stojanů. Pachatel a motiv jeho činu prozatím není znám.

Scéna jako z kriminálky před benzinou v Nové Říši

Maskovaný mladý muž s pistolí v ruce vešel 13. února 2012 v 16 hodin 45 minut do prodejny novoříšské benzínky a vyžaduje odevzdání peněz. Záměr mu vyšel, v současné době policie po pachateli pátrá.

Na telčsku řádí neznámý nebezpečný muž

V dnešní době se nikdo nediví zprávám o přepadení, znásilnění, krádežích. Noviny, televize i rádio jsou toho plné. Člověka zamrazí v zádech, ale je rád, že se ho tyto problémy netýkají jeho samotného a ani jeho okolí. Doposud se nic takového netýkalo ani Telče, nyní se to bohužel mění.