Naše liga: O titul v malé kopané

V době, kdy se český fotbal zmítá v dlouhodobé krizi a neplodnosti, se na Gymnáziu Otokara Březiny a SOŠ v Telči organizuje nový fotbalový projekt.
Fotografie ke článku: Naše liga: O titul v malé kopané
Hřiště. Turnaj by se odehrával ve sportovním areálu školy.
Autor: NŠ/Petr Kroupa

Z mnoha studentských úst častokráte zní, že jim chybí sportovní soutěže a turnaje. To se však může změnit a záleží jen na vás! Okolo skupinky nadšenců se objevil plán na dlouhodobé sportovní vyžití nejen pro fotbalové příznivce.

Jedná se o návrh dlouhodobé soutěže, ligy v malé kopané. Týmy z celé školy by se jednou týdně střetli na antukovém hřišti v areálu školy a jejich výsledek by se zaznamenal do tabulky po zbytek školního. Postupový systém této soutěže by se doladil až s jasným počtem týmů. Pro tuto chvíli je však jasné to, že se týmy o minimálně pěti hráčích mohou hlásit u organizátora celé akce. Z kanceláře školy má tato sportovní událost podporu a dokonce zaslíbené věcné odměny.

Jen co se počasí umoudří bude moci celá soutěž začít a proto je soutěž organizována už nyní. Bližší informace jsem schopen dodat jak v komentářích zde pod článkem tak na mém emailu.
 Konání celé akce je v tuto chvíli podmíněno především zájmem, proto prosím, aby jste tento článek šířili dál a zvýšili tak zájem o tuto sportovní akci.

Kontaktovat Ondřeje Steinbauera můžete ZDE.

Zatím nikdo nekomentoval

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.