O webovém zázemí časopisu Naše škola

Nějaký čas trvalo, než měly internetové prohlížeče tu čest prohlížet stránky tohoto časopisu. V následujícím článku budeme rozebírat, jakým způsobem náš web vznikl, jaké problémy bylo třeba řešit, jak se snažíme obsah stránek zpřístupnit a zmíníme se i o interním systému NašíWiki.

Porady redakčního týmu a tisk Naší školy

Možná si neumíte představit, jak probíhá vydávání tištěné verze časopisu Naše škola. Celý složitý proces se vám pokusíme trochu přiblížit - v souboru následujících fotografiích, kde také naleznete i záběry ze schůzí redakční rady.

„Neděláme jen tak nějaký časopis, my vytváříme zcela nové souvislosti.“

Na dvě desítky ambiciózních a invenčních lidí se smyslem pro detail, schopností vytvářet nejen poutavý lokální obsah a komunikovat z telčského gymnázia, usedlo začátkem října v redakční radě zcela nového školního časopisu se jménem „Naše škola: Gymnázium Telč“.