divadlo

Milan Šindelář: Herec horáckého divadla z Třeště sršící láskou ke geocachingu a zábavě

Jeden z nejstarších členů souboru Horáckého divadla Milan Šindelář před nedávnem oslavil šedesátku. Aktuálně ho můžeme vidět v inscenaci Terasa či Alenka v říši za zrcadlem. V Horáckém divadle působí již řadu let, nezapomenutelné bylo jeho ztvárnění čerta Trepifaiksla ve hře Dalskabáty, hříšná ves. Před kamerou se objevil v Četnických humoreskách.

O Naše furianty byl velký zájem, z řad studentů jeli především třeťáci

Nejen ti, kteří si chtěli odškrtnout další knihu v maturitním seznamu, ale i mnozí divadelní nadšenci z řad třetích ročníků se vydali 14. října 2011 do Prahy na atraktivní divadelní představení Naši furianti.

NEGATYV přišel s novou hrou Utopenec ve vaně

Je to již více než 6 let, co se pár nadšenců z našeho gymnázia rozhodlo založit divadelní soubor. Nejprve se o nich moc nevědělo, pak vystupovali na různých školních akcích a až ke konci studia napsali svou vlastní hru, s níž se umístili na předních příčkách různých soutěží.

Horácké divadlo Jihlava: Plynové lampy

Ještě před divadelními prázdninami jihlavského Horáckého divadla se někteří studenti Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy v Telči vydali zhlédnout hru s názvem Plynové lampy, kterou divadlo uvedlo teprve nedávno. Jedná se o detektivku s prvky dramatu.