soutěž

V Jihlavě se jel závod horských kol, soutěžili i naši

O víkendu 18. - 20. 5. 2012 opět ožila Jihlava několika stovkami bajkerů a bajkerek při příležitosti druhého ročníku jihlavské 24hodinovky mtb, letos zařazené jako mistrovství České republiky v 24h horských kol.

Nejen díky nejlepší grafice středoškolského časopisu v České republice nás ostatní periodika právem odměnila 1. místem v Ceně školních redakcí

V červnu letošního roku projekt "Naše škola: Gymnázium Telč" studentů telčského gymnázia získal v Havlíčkově Brodu ocenění nejlepšího školního časopisu na Vysočině s postupem do celorepublikové soutěže školních časopisů. A tak se na celostátní kolo soutěže Školní časopis roku 2011 do Brna vydala 2. prosince 2011 šestice zástupců z naší redakce. Hyperlokální projekt "Naše škola: Gymnázium Telč" si z moravské metropole odvezl v mezinárodní konkurenci bezmála dvou set časopisů přihlášených do celé soutěže celkem pětici významných ocenění, peněžní odměnu a věcné dary od ASK ČR.

Softbalisté titul neobhájili, pohár putuje na Masarykovu školu

Na fotbalovém hřišti na Hradecké ulici se 19. října 2011 setkali reprezentani tří telčských škol, aby změřili své síly v softbalovém turnaji.

Bydlení v krabici úspěšné. Poslalo výtvarníky až na Národní přehlídku

Přehlídku základních uměleckých škol, která se letos konala v Třebíči, podpořila účastí i Telč. Navzdory velké konkurenci slaví úspěch.

Zlatá medaile z Egypta může skončit i v Telči

Egyptská ambasáda v současné době vyhlašuje celosvětové klání. Jeho součástí jsou tři soutěže probíhající nezávisle na sobě. Dnes o tom informoval RNDr. Stanislav Máca, ředitel GOB a SOŠ Telč.