Veronika Pulkrábová

Veronika Pulkrabová

Kontakt:

Můžete ji kontaktovat pomocí tohoto formuláře.

Co dělá:

Veronika se zatím rozkoukává, ale snaží se co nejlépe splnit všechny zadané úkoly. Postupně začíná zdolávat i počítačovou technikou, která je k efektivní činnosti pro časopis velice důležitá. Nápomocí je jí vždy velmi ochotný redakční tým Naší školy. Všechno bere zcela vážně, avšak s humorem.

Na telčsku řádí neznámý nebezpečný muž

V dnešní době se nikdo nediví zprávám o přepadení, znásilnění, krádežích. Noviny, televize i rádio jsou toho plné. Člověka zamrazí v zádech, ale je rád, že se ho tyto problémy netýkají jeho samotného a ani jeho okolí. Doposud se nic takového netýkalo ani Telče, nyní se to bohužel mění.

Odkud pochází: Houstone, máme problém!

Houstone, máme problém! Kde se vzala tato legendární věta, která je vyslovovaná často s úsměvem, ačkoliv byla zahájením boje posádky o život?

Kroket je pro Hajna vášní, jel za ním až na Zéland

Jihlavské listy pořádají již 11. ročník soutěže Sportovec okresu Jihlava, která vypukla již třetího ledna. Jedním z nominovaných je také David Hajn, učitel ze ZŠ Hradecká. Jeho parketou je zeměpis a tělocvik, hraje kroket a jel za ním až na Nový Zéland.

Kurzy zumby jsou už i v Telči

Zajímavým a v poslední době hojně vyhledávaným sportem se stala zumba. Velkou oblibu si u mnoha lidí získala především svou chytlavostí. Tanec totiž obsahuje jak prvky klasických latinskoamerických tanců, tak aerobiku.