Kdo zabil Natašu? Dokumentární snímek v Počátkách

Ty, které zkoušky dospělosti letošní školní rok minou, čeká mnoho poznávacích výletů do přírody, měření sil s ostatními školami ve sportovních i vědomostních kláních a velké množství naučných exkurzí. Jedna z prvních akcí byla ryze poznávací.

V Třešti byla odhalena dřevěná socha Pana Tau

Vyloženě magického data 11. 11. 2011 a to dokonce v 11 hodin a 11 minut proběhlo v Třešti slavnostní odhalení sochy Pana Tau v jeho nadživotní velikosti. Tímto způsobem se rozhodlo vedení města Třeště projevit poctu třešťskému rodákovi a herci, jenž tuto pohádkovou postavu ztvárnil, Ottovi Šimánkovi.

FILM: Harry Potter a Relikvie Smrti. Oslovil diváky?

„Tady všechno končí!“ hlásají slogany na povedených plakátech k poslednímu dílu fenomenální série o brýlatém kouzelníkovi. Temný lord Voldemort povstal, kouzelnický svět se třese v nejistotě a jen jedno je jisté: jeden z nich musí zemřít.